PROJE

Snar Proje grubu olarak, anahtar teslim projerele imza atmaktayız. Okullar, hastaneler, ofisler, özel mekanlar, cafe-restoranlar uzmanlık alanlarımızdır. Uzman teknik ekibimizle projelerimizi tasarım, sunum, imalat, uygulama ve uygulama sonrası hizmetlerimizle desteklemekteyiz.

TEKSTIL

En Kaliteli iplik ve kumaşları kullanarak Kurumsal firmaları, Okulları, Hastaneleri Tasarımlarımızla giydirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize özel tasarım kıyafetimizle Kurumsal bir kimlik kazandırmak birincil hedefimizdir.

KAPI / MUTFAK

Tüketici beklentileri doğrultusunda; kaliteli ham madde, son teknoloji üretim, özgün ve işlevsel tasarımlar ile kusursuz montaj hizmeti sunmaktayız. 15000 m2’lik fabrika alanı, yeni nesil teknoloji makine ve yardımcı ekipmanları ve Türkiye’de sayılı bulunan makine parkı ile sektör içindeki öncü konumunu korumaktadır.

CAFE

"Snar Cafe, Yurtiçi ve Yurtdışında cafe restoran alanlarında hizmet vermektedir. En iyi şef ve mutfak ekibini bünyesinde bulunduran Snar cafe tadı, lezzeti ve benzersiz menüsüyle misafirlerini ağırlamaktadır. Restoran kurulum ve projelendirme ekibimizle açmayı düşündüğünüz mekanlar için hizmetinizdeyiz. "