Snar 

Kurulduğu günden günümüze kadar Uluslararası ekonomik dinamikleri Pazar araştırmaları ile pekiştirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak misyonunu edinmiş olan Snar, uzman ekip ve nitelikli iş gücüyle  profesyonel çözümler sunmaktadır.  Snar Ailesi her geçen gün bünyesine ilave ettiği faaliyet alanlarıyla birlikte emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Snar Ailesi faaliyet alanları; 

Proje & Tasarım & İnşaat 

Proje grubumuz Mimar, İç Mimar, teknik elemanlar ve Montaj ekibiyle birlikte koordineli olarak ; Tasarım, Dekorasyon, Bina & İnşaat, Mobilya, Ahşap Kapı, Asma Tavan Sistemleri, Aluminyum pencere ve cephe kaplama sistemlerini kombine ederek anahtar teslim olarak destek vermektedir.  Kocaeli’de kurulu 15.000 m2 Mobilya ve Ahşap kapı Üretim hattımız ile Sakarya’da kurulu 4.000m2 Aluminyum Panjur ve 3.500m2 Metal Asma Tavan üretim hatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Proje uzmanlık alanlarımız ise;

- Okullar

- Konferans Salonları

- Hastaneler

- Camiler

- Kafeler

- Kurumsal Binalar

  

Tekstil 

Okul üniformaları başta olmak üzere; Kurumsal firma üniformaları, ağır ve hafif sanayi iş kıyafetleri uzman tasarımcılarımızın desenleri ve müşteri talepleri ile birleşerek ortaya çıkmaktadır. İstanbul’da kurulu 5.000m2 üretim tesisimiz ve uzman ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Türkiye’de 100 den farklı okul ve yurt dışında 5 farklı ülkede faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 

IT Teknolojileri 

Bilgisayar mühendisleri ve programla ekibimizle birlikte kendi markamız olan akıllı tahta üretiminin yanı sıra, akıllı otomasyon yazılımları, elektrik elektronik alt yapı uygulamaları, ışık ses ve aydınlatma sistemleri genel uygulama alanlarımızdır.

 Snar Ailesi Snar Family member